Ir sācies jauns gads! ......kad vecais gads aizvadīts ar krāšņiem svētkiem, nu varam ķerties klāt
ierastajam ikdienas ritmam ar jaunām vēsmām un notikumiem esošā mēneša ietvros!
  

Janvāris

Janvāra mēnesī norisinājās Zvaigznes dienas atzīmēšana, kurā lējām laimītes. Notika karaokes nodarbības, kurās klienti varēja izdziedāt dažādas dziesmas. Kulinārijas nodarbībā gatavojām paši gaļas salātus un saldo - putukrējuma, piparkūku un blenderētu ogu kārtojumu! Protams, neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir priekšlasīšana, kad seniori var klausīties un sekot līdzi romānam. Pastaigas ziemā ir skaistas! .....un vingrošana ļauj neatslābt, izkustināties un izlocīties, pārbaudīt pirkstu veiklību!

Februāris

FEBRUĀRI - paldies par tik daudz kopā sanākšanām nodarbībās un citās aktivitātēs! It īpaši par saulainajām dienām, kad varējām ilgstošāk būt laukā! Mēnesis iesākās ar Sveču dienu, kurā klienti paši izlēja savas sveces izrotājot tās ar dabas materiāliem. Tika aizvadīti rīti klausoties priekšlasījumus un daži rīti arī skatoties video romānu "Saplēstā krūze". Vingrošana neizpalika, bet klāt vēl nāca pastaigas, pateicoties saulainajam laikam, tās kļūst biežākas.


♥️ᴊᴀ̄ʙᴜ̄ᴛ ᴋᴀᴜᴛ ᴋᴀᴍ ᴋᴏᴘᴇ̄ᴊᴀᴍ, ʟᴀɪ ᴠɪᴇɴs ᴏᴛʀᴜ ɪᴢᴘʀᴀsᴛᴜ, ᴜɴ ᴋᴀᴍ ᴀᴛšᴋ̧ɪʀɪ̄ɢᴀᴍ, ʟᴀɪ ᴠɪᴇɴs ᴏᴛʀᴜ ᴍɪ̄ʟᴇ̄ᴛᴜ...
Atskats no mūsu "Sirsniņdienas" svinībām! Kopā sanākšana lika priekam virmot gaisā, viktorīnas uzdevumi saliedēja komandas biedrus un pāri visam SADZIEDĀŠANĀS bija kā balzams dvēselei... BET sirdspukstiem straujāk sisties lika apburošā vēderdejotāja AGNESE GRĀBENA, paldies par eksotisko deju pārsteigumu! ...............Mīliet šodien, ......mīliet katru dienu!